Praha.cz

 
Když vás zlobí notebook a nemáte čas pendlovat Prahou…
Úterý, 07. květen 2019 12:15
Když vás zlobí notebook a nemáte čas pendlovat Prahou…

Možná jste měli problémy s problikávajícím displejem řešit ve chvíli, kdy se problém objevil poprvé a nečekat, až notebook zcela vypoví službu. Bohužel se stalo a vám nezbývá, než vyrazit do nejbližšího servisu, kde vám důležitý pracovní nástroj dají do pořádku. Ale opravdu je nutné ztrácet čas zdlouhavým přesunem tam a zpět? Nehledě na to, že si pro notebook budete muset přijet, až ho technici probudí životu… Nebojte, některé servisy myslí i na zákazníky, kteří nemají času nazbyt.


Stačí ho zabalit, odeslat a o nic víc se nestarat


Jak bezstarostně může proběhnout oprava notebooku, nám prozradil zástupce pobočky Acer servis v Praze (patří do sítě servisního centra ABAX). Místo, kde se právě zákazník nachází, vůbec nehraje roli. Vyplní formulář na webu a po vytisknutí vloží kopii společně s notebookem do krabice. Pro balík dorazí kurýr, který ho obratem dopraví až do servisu.


_519


Následuje důkladná diagnostika a stanovení cenové nabídky opravy. Jakmile je notebook uveden do provozuschopného stavu, zásilková služba ho opět dopraví až k zákazníkovi.


Špičkové služby, expresní oprava a nízké ceny


Servis Acer Praha nezapomínají ani na zákazníky, kteří nemají s přepravou jemné elektroniky zkušenosti. Na webu proto nechybí podrobný návod, jak postupovat při balení.


Vzhledem k nízkým nákupním cenám náhradních dílů jsou opravy notebooků Acer ve většině případů (cca 80 %) rentabilní. Roli samozřejmě hraje i fakt, že v neautorizovaném servisu opravují i elementární součástky, což se v autorizovaných opravnách neděje. Úroveň kvality opravy je vysoká a míra reklamací činí pouze 10 %. Více než polovina oprav je přitom realizována do jednoho týdne a na vyžádání do 24 hodin.


_519_2


A co když potřebujete opravit notebook s jiným logem než Acer? Žádný problém, součástí sítě ABAXu jsou specializované servisy pro všechny značky. Podrobnější informace najdete na abax.cz.


Komerční článek

(ewe)Když vás zlobí notebook a nemáte čas pendlovat Prahou…